Tutoris - edukacja z klasą
Jesteś teraz tutaj: Oferta edukacyjna > Egzaminy końcowe > Sprawdzian Szóstoklasisty
Change language:

Sprawdzian szóstoklasisty - Przygotuj się z Nami!

Sprawdzian szóstoklasisty to sprawdzian o charakterze powszechnym i obowiązkowym, odbywający się w kwietniu. Przystąpić do niego musi każdy szóstoklasista z wyjątkiem uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim.

Uczniowie niepełnosprawni piszą sprawdzian dostosowany do ich możliwości, a szczegółowe informacje zawarte są na oficjalnych stronach komisji egzaminacyjnych.

 

Uczniowie z określonymi trudnościami w uczeniu się np. dysleksją rozwojową piszą sprawdzian dostosowany do ich możliwości. Szczegółowe informacje zawarte są na oficjalnych stronach komisji egzaminacyjnych.

 

Co sprawdza?

Sprawdzian bada poziom opanowania umiejętności określonych w Standardach wymagań, będących podstawą przeprowadzania sprawdzianu w ostatnim roku nauki w szkole podstawowej. Sprawdzian nie wykracza poza ramy treści zawartych w określonej podstawie programowej kształcenia ogólnego.

Sprawdzian ma charakter testu z wiedzy ogólnej ucznia, toteż efektywne przygotowanie się obejmuje połączenie poszczególnych umiejętności w jedną całość i umiejętność wykorzystania ich w celu rozwiązania zadań.

W Centrum Tutoris odbywają się zajęcia, które skupiają się na przygotowaniu ucznia do zmierzenia się z tego typu zadaniami.

Skontaktuj się z Nami, by umówić się na zajęcia próbne!

biuro@tutoris.pl

tel. +48 792  649  092

 

Newsletter

Jeśli chcesz wiedzieć pierwszy o nowych promocjach oraz na bieżąco być z wydarzeniami w Tutoris, podaj nam swój adres e-mail...

792 649 092
Polecane strony

Blog Edukacyjny

angielski Łask, angielski Sędziejowice, matematyka Łask, angielski Zduńska Wola, fizyka korepetycje Łask, korepetycje Łask

angielski Łask, angielski Sędziejowice, matematyka Łask, angielski Zduńska Wola, fizyka korepetycje Łask, korepetycje Łask

Tutoris Google+

 

  

Prywatna Praktyka Edukacyjna


tel. 792 649 092
e-mail: biuro@tutoris.pl

Copyright © Tutoris 2012Projekt i realizacja xMind